Zasady

Przed zamówieniem przyjrzyj się naszym prostym zasadom

Oferta sprzedaży mebli Diverso jest skierowana przez do wszystkich użytkowników zarówno do osób indywidualnych jak i hurtowych.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen i specyfiki mebla – przed każdym zamówieniem prosimy o bezpośredni kontakt z ekspertem.

Gwarancja

Jesteśmy producentem naszych mebli, dzięki temu jesteśmy pewni, co do ich wysokiej jakości i dbałości o każdy szczegół. Dbamy o to, aby meble służyły Państwu jak najdłużej. Jednak na wszelki wypadek udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. W razie wady w naszym produkcie zobowiązujemy się go naprawić lub wymienić na nowy. Produkty wykonywane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Jeśli konstrukcja mebla na to pozwala zmieniamy wymiar. Kolorystyka prezentowanych przez nas tkanin może nieznacznie odbiegać od rzeczywistych.

Montaż

Montaż naszych narożników jest bardzo prosty, nie wymaga żadnych instrukcji. Wystarczy tylko szczepić dwa elementy ze sobą.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi max do 4 tygodni. Podczas zamówienia można ze sprzedawcą ustalić szczegóły terminu realizacji i dostawy.

Dostawa

Towar można odebrać osobiście.

Meble dostarczamy własnym transportem bądź zaufaną firmą transportową. W wyjątkowych przypadkach małe meble takie jak pufy wysyłamy kurierem.

Kierowca jeździ sam i nie ma obowiązku wnoszenia mebli, dlatego należy zorganizować osobę do pomocy z wniesieniem towaru.

Towar dostarczamy w godz od 6:00-23:00.

Proces zamówienia

Po wybraniu towaru należy podać wybraną tkaninę, kolor, stronę mebla (w przypadku narożnika), konfigurację oraz dane kontaktowe takie jak: imię, nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy, formy płatności i danych do FV w przypadku jej potrzeby.

Każde zamówienie złożone elektronicznie potwierdzamy za pomocą poczty e-mail. W przypadku braku potwierdzenia z naszej strony prosimy o kontakt.

Finansowanie

Koszty transportu ustalane są indywidualnie z Klientem.

Płatność za zamówienie:

  • przelew cała kwota zamówienia
  • zaliczka (przelew 20% kwoty zamówienia)
  • pobranie (całość przy odbiorze mebla)

Na życzenie Klienta wystawiamy FV.

Raty

Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Nasz raty obsługuje firma Santander Consumer Bank. Szczegóły u sprzedawcy.