Materace

Materace sprężynowe, piankowe i ich kombinacje. Dla dobrego snu!

Materac S-1

sprężynowo-piankowy jednostronny

Pokrowiec wykonany z dzianiny Jersey, zdejmowany, który można prać w temp do 40 stopni. Po stronie użytkowej sprężyny obłożone są filcem i pianką T-25 oraz owatą. Dolna część materaca obłożona jest również filcem. Wkład wykonany jest na sprężynach bonellowych z wysoko-gatunkowego drutu. Wysokość 15-16 cm.

Cena od 179 zł*

Materac S-2

sprężynowo-piankowy dwustronny

Pianka T-25. Pokrowiec wykonany z dzianiny Jersey, zdejmowany, który można prać w temperaturze do 40 stopni. Pianka z obu stron obłożona owatą. W części górnej i dolnej sprężyny obłożone są filcem i warstwą z pianki T-25. Sprężyny wykonane są z wysoko-gatunkowego drutu. Wysokość 17-18 cm

Cena od 230 zł*

Materac S-3

sprężynowo-piankowy dwustronny z kokosem

Strona z kokosem jest twardsza, a strona obłożona pianką bardziej miękka. Pianka T-25. Pokrowiec wykonany z dzianiny Jersey, zdejmowany, który można prać w temperaturze do 40 stopni. Sprężyny typu bonell, wykonane są z wysokogatunkowego drutu. Każda ze stron obłożona owatą. Kokos- surowiec naturalny, nie pochłania zapachów, nie gromadzi cieczy, przepuszcza powietrze. Wysokość 18-19 cm

Cena od 281 zł*

Materac P-1

piankowo-kokosowy dwustronny

Pianka T-25 obłożona jest warstwą kokosu 1 cm, przez co ta strona materaca jest twardsza. Druga strona to pianka T-25, czyli bardziej miękka strona. Pokrowiec wykonany z dzianiny Jersey, zdejmowalny, który można prać w temp do 40 stopni.
Materac ten obłożony jest owatą. Wysokość 11 cm

Cena od 162 zł*

Materac P-2

piankowy

Pianka T-25 o grubości 10 cm. Materac ten obłożony jest owatą i pokryty pokrowcem z dzianiny Jersey, zdejmowalny, który można prać w temperaturze do 40 stopni. Wysokość 10 cm.

Cena od 139 zł*

Zamów odpowiedni materac dla siebie

Wypełnij formularz zamówienia i powiedz nam jakiego materaca szukasz.
Sprecyzuj swoje preferencje i wymiary, które odpowiadają Twoim wymaganiom.
Dobierzemy dla ciebie idealny materac.

*Cena uzależniona jest od wymiarów zamawianego materaca.